Kategorie:

Telefon, którego nikt miał nie kupić

Niewątpliwie marka Apple ma swoich zagorzałych fanów, jak i upartych przeciwników. Aktualnie każdy zdaje sobie sprawę z tego, bez względu na to, czy sposób szczególny docenia urządzenia tego producenta, czy też podchodzi do nich z ogromnym dystansem, że każdy kolejny sprzęt sygnowany logiem ugryzionego jabłka będzie niezaprzeczalnym hitem, a jego sprzedaż możemy później liczyć w milionach. Na szczególną uwagę zasługują tutaj iPhony. Czy jednak od początku cieszyły się one tak dużym zainteresowaniem? Zastanowimy się nad tym w dalszej części naszego tekstu.

Smartfon skazany na porażkę

Na samym początku, kiedy pojawił się pierwszy iPhone, nawet najwięksi znawcy branży IT przewidywali jego porażkę. Ówczesny szef Microsoftu, Steve Ballmer miał w roku 2007 podczas jednego z wywiadów powiedzieć: “500 dolarów w abonamencie?! Rzekłbym, że to najdroższy telefon na świecie, który nie jest skierowany do klientów biznesowych, ponieważ nie ma klawiatury, co sprawia, że nie jest dobrym urządzeniem do e-maili […] W tym momencie sprzedajemy miliony, miliony i miliony telefonów rocznie. Apple sprzedaje zero telefonów rocznie. Za pół roku będą mieli najdroższy telefon jakikolwiek powstał i zobaczymy… Zobaczymy, jak się potoczy nasza rywalizacja”.

Jak widać w sposób ostentacyjny wypowiedział się on o iPhone, który oferując wysoką cenę nie proponował nawet klawiatury. Zaczęto również zarzucać filmie Apple kłamstwo, wychodząc z błędnego założenia, że urządzenie, które stworzyli i wprowadzili na rynek, posiadające tak duży ekran i mocny procesor, nie może po prostu działać bez żadnego źródła zasilania z zewnątrz. Możemy jednak powiedzieć, że akurat tutaj nie bardzo się mylili, gdyż tak naprawdę iPhone zaprezentowany 9 stycznia 2007 roku miał niewiele wspólnego z tym  modelem, który pojawił się później na półkach 29 czerwca.

Kiedy doszło do prezentacji pierwszego iPhona, wyszło na jaw, że zaprezentowano niestabilny prototyp, w którym zmodyfikowano oprogramowanie, by cała prezentacja wskazywała maksymalny poziom i naładowania baterii tego urządzenia. Również wiedzieć o tym, że odtwarzacz muzyki działał tylko i wyłącznie przez chwilę po jego włączeniu, a konkretne aplikacje należało uruchamiać w odpowiedniej kolejności. Zatem pierwsza prezentacja iPhone była po prostu zaaranżowana, by prototyp sprawiał wrażenie sprawnego urządzenia.

Jednak niewątpliwie znawcy branży mieli rację, że iPhone był bardzo drogi i jednocześnie jak na tamte czasy posiadał bardzo duży ekran.

iPhony, czyli królowie smartfonów

Niezaprzeczalnie iPhony cieszą się narastającą popularnością, a prawdziwi fani tych urządzeń tylko czekają na premierę nowego modelu. Sprzęt ten w porównaniu z innymi smartfonami naprawdę jest niezawodny. Oczywiście kosztuje on dość sporo, ale cena idzie tutaj w parze z jakością, o co możemy być spokojni. Jeśli zdecydujemy się na zakup tego urządzenia, nie będziemy musieli się obawiać, że koniecznie trzeba będzie zakupić nowe i już nawet po kilku miesiącach użytkowania. Zarówno procesor, jakie inne podzespoły są tutaj najwyższej jakości. Po kilku latach użytkowania może jedynie pojawić się w problem z baterią, ale wtedy wystarczy odwiedzić serwis Apple Warszawa, by móc temu zaradzić.

Serwis Apple Warszawa, czyli ratunek w potrzebie

Mimo tego, że iPhony są urządzeniami niezawodnymi i przez długi okres możemy cieszyć się ich sprawnością, dochodzi do różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Może się zdarzyć, że nasze urządzenie zostanie zalane lub w wyniku upadku pęknie jego wyświetlacz. W takim wypadku należy odwiedzić solidny i profesjonalny serwis Apple Warszawa, który poradzi sobie z tego typu usterkami. Kluczowe jest jednak to, by wybrać doświadczony zespół, który nieustannie dba o poszerzanie swojej wiedzy, a także posiada bogate zaplecze technologiczne i dostęp do oryginalnych części. Serwis Apple Warszawa w naszym wykonaniu to działania profesjonalne i skoncentrowane na tym, do uszkodzonym sprzętom przywrócić drugie życie. Jeżeli trafiliście na naszą stronę internetową, możecie mieć pewność, że jesteśmy najlepszym serwisem Apple w Warszawie, ale działamy na terenie całego kraju, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Na początek zawsze proponujemy bezpłatną diagnozę, a także na świadczone usługi udzielamy konkretnej gwarancji.  Pogwarancyjny serwis Apple Warszawa w naszym wykonaniu to  gwarancja powodzenia naprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.